20:04 17 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می رسد که پاری سن ژرمن قصد ندارد در این تابستان بیخیال پل پوگبا شود و همچنان می خواهد برای جذب این بازیکن تلاش کرده و شانس خود را برای آوردن این هافبک فرانسوی به پاریس امتحان کند.

به گزارش اسپوتنیک، اواسط فصل گذشته بود که پل پوگبا و وکیل معروف او یعنی مینو رایولا اعلام کردند که این فصل آخرین فصل حضور پوگبا در منچستر یونایتد است که البته با پایان فصل به نظر می رسد که نظر آن ها تغییر کرده است و پوگبا به طور جدی قصدی برای جدایی از منچستر یونایتد ندارد.

اما بازیکنی مثل پل پوگبا همواره مشتری های خود را دارد و تیم هایی هستند که علاقه‌مند به جذب او باشند. یکی از این تیم ها پاریسن ژرمن است که اکنون یک استراتژی ویژه برای جذب پوگبا در این تابستان ترتیب دیده است.

به گفته روزنامه لپاریسین، پی اس جی میخواهد پوگبا را با کم ترین هزینه ی ممکن جذب کند و مدیریت پاریسن ژرمن صبر خواهد کرد تا منچستریونایتد رقم درخواستی خود را برای پوگبا کاهش دهد.

این اتفاق بدین صورت رخ خواهد داد که پی اس جی تا آخرین روز نقل و انتقالات برای جذب پوگبا صبر خواهد کرد و با عجله در این مورد رفتار نخواهد کرد تا بلکه بتواند قیمت هافبک فرانسوی را کاهش دهد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر