06:50 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد به اردوی آماده سازی منچستریونایتد در اسکاتلند به جمع هم تیمی هایش اضافه ‌شد.

به گزازش اسپوتنیک، این ملی پوش فرانسوی بعد از ظهر سه شنبه در حالی که هواداران منچستر نیز منتظر حضور او‌ در تیم و‌ تمرینات بودند، وارد اردوی تیم شد.

البته با‌ تمام این ها پوگبا همچنان هدف اصلی پاری سن ژرمن است، اما یونایتد همچنان او را برای تمدید قرارداد و امضای قرارداد جدید تحت فشار قرار داده است.

هموطن وی رافائل واران خرید جدید یونایتد نیز قرار بود روز دوشنبه وارد انگلیس شود، اما پس از حل مشکل ویزایش اواخر این هفته مادرید‌ را به مقصد منچستر ترک خواهد کرد.

یونایتد شنبه شب در دیداری تدارکاتی در اولدترافورد که ساعت 12.45 شب آغاز می شود به مصاف اورتون میرود و انتظار میرود 55000 نفر این بازی را از نزدیک ببینند.

سود یونایتد از انتقال لوکاکو به چلسی

این‌ روزها پیشنهاد و علاقه چلسی به ستاره اینتر بیشتر شده میرود و در صورتی که این انتقال نیز انجم‌ بگیرد، یونایتد نیز سود خوبی خواهد کرد.

صورتی که چلسی با روملو لوکاکو و‌ رقم 100 میلیون پوند به توافق برسد، منچستریونایتد نیز مبلغی در حدود 4 میلیون پوند دریافت خواهد کرد.

زیرا در قرارداد میان یونایتد و اینتر آمده است که اگر اینتر این‌ مهاجم را با مبلغ ۱۰۰ میلیون بفروشد، یونایتد ۴ درصد از مبلغ قرارداد را دریافت خواهد کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر