07:38 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال رئال مادرید قصد دارد تا تعدادی از بازیکنان خود را برای خرید کیلیان امباپه به فروش برساند.

به گزارش اسپوتنیک، آنچلوتی در مراسم معارفه اش بارها گفت که یکی از برنامه ها و اهداف کوچک تر کردن ترکیب است. در حقیقت کارلتو می خواهد ترکیبی با 22 یا 23 بازیکن داشته باشد که بقیه ترکیب را محصولات آکادمی همچون میگل گوتیرز، بلانکو و چوست تکمیل می کنند.

بازیکنانی نظیر لوکاس وازکز و آلابا نیز توان حضور در پست های مختلف را دارند و کارلتو حس می‌کند که ترکیب 22 یا 23 نفره کافی است.

رفتن براهیم، راموس و واران و خرید آلابا باعث شده تا تعداد بازیکنان ترکیب رئال در حال حاضر به 27 نفر برسد.

 به گفته آس در حال حاضر ایسکو، یوویچ و ماریانو در لیست فروش قرار دارند و باشگاه می خواهد از فروش آنها درآمدزایی کند.

مهاجم صرب بیشترین مشتری را دارد. رئال مادرید روی او 36 میلیون یورو قیمت گذاشته است. البته مشکل دیگر در موردش مربوط به دستمزدش است که سالی 5 میلیون یورو دریافت می کند.

در مورد ایسکو نیز دستمزدش که سالی هشت میلیون یوروست مشکل ساز است. رئال سال گذشته به خاطر شرایطی مشابه مجبور شد که خامس را رایگان بفروشد و حالا باید دید که رئال راضی به فروش رایگان ایسکو می شود یا نه.

از سویی برخی بازیکنان دیگر به نظر می رسد که در رئال ماندنی شده اند. به طور مثال بیل در سال پایانی قراردادش در رئال می ماند.

 ماریانو دیگر بازیکنی است که شدیدا در مقابل جدایی مقاومت کرده است و شاید رئال چاره‌ای جز حفظ کردنش نداشته باشد.

از سویی برخی بازیکنان باید جدا شوند و یک سال دیگر به رئال برگردند. یکی از این موارد کوبو است که به خاطر پر بودن سهمیه غیراروپایی ها نمی تواند به رئال برگردد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر