06:36 28 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هفته های نخست فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس، لالیگا و بوندسلیگای آلمان امشب آغاز خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، در شب و روزهایی که شاید مردم افغانستان، بخصوص قشر طرفدار فوتبال آن، نه روحیه خوبی دارند و نه شور و شوق نشستن پای صفحه تلویزیون، رقابت های فوتبال باشگاهی در سه لیگ معتبر قاره سبز آغاز خواهد شد.

رقابت های لیگ برتر، لالیگا و بوندسلیگا در حالی امشب کلید میخورد که تصرف بسیاری از شهرهای کلیدی افغانستان توسط گروه طالبان، قطع نشرات بسیاری از رسانه ها، شاید باعث شده تا جوانان عاشق فوتبال، همانند گذشته شور و شوق برای تماشای فوتبال نداشته باشند.

شاید هم البته تنها راه بیرون رفت از حالت کنونی، تماشای فوتبال است.

 امشب از ساعت 12 به وقت کابل تیم های آرسنال و بنتفورد نخستین دیدار فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس را در ورزشگاه گریفین پارک شهر لندن برگزار خواهند کرد.

همچنین در اولین دیدار فصل جدید و هفته نخست رقابت های لالیگا اسپانیا نیز امشب تیم فوتبال والنسیا در ورزشگاه اختصاصی اش متسایا، میزبان ختافه خواهد بود.

در بوندسلیگای آلمان نیز رقابت ها با مسابقه مدافع عنوان قهرمانی آغاز خواهد شد.

بایرن در اولین بازی فصل در بروسیا پارک مهمان بروسیا مونشن گلادباخ خواهد بود. این مسابقه نیز از ساعت 23:30 به وقت کابل آغاز خواهد شد.

View this post on Instagram

A post shared by Bundesliga (@bundesliga)

همچنین هفته دوم رقابت های لوشامپیونه فرانسه نیز امشب آغاز خواهد شد که طی آن تیم های لوریان و موناکو به مصاف هم خواهند رفت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر