13:57 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آرژانتینی پی اس جی در آستانه دیدار تیمش در رقابت های هفته دوم لیگ فرانسه به حضور مسی در جمعی شاگردانش واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک،مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال پاریسن جرمن که این روزها از داشتن ستاره بزرگی مثل لیونل مسی در تیمش لذت میبرد، در نشست خبری قبل از دیدار با استراسبورگ در هفته دوم رقابت های لوشامپیونه فرانسه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران در خصوص موضوعات متعددی پاسخ داد.

پی اس جی این روزها در محراق توجه صفحات اجتماعی و رسانه های ورزشی قرار دارد و دلیل اصلی اش، پیوستن کینگ فوتبال، لیونل مسی به این تیم است.

پی اس جی فردا در هفته دوم رقابت های لیگ فرانسه به مصاف استراسبورگ خواهد رفت و انتظار میرود مسی نیز اولین بازی اش را برای تیم جدیدش انجام دهد.

دیداری که بدون شک اگر با ثبت اولین بازی مسی برای پایتخت نشینان فرانسه همراه شود، ثبت تاریخ خواهد شد.

در ادامه به مهم ترین صحبت های پوچتینو در نشست خبری امروز میپردازیم.

امباپه

خیلی ها میگویند، او چند هفته دیگر بیشتر بازیکن ما نیست، اما واقعیت این نیست، کیلیان بازیکن پی اس جی است. او با ما قرارداد دارد و در پاریس خواهد ماند.

حضور مسی پی اس جی 

باید بگویم مسی با آمدنش، به تیم روحیه انرژی و موج مثبت فراوانی ایجاد کرده است. حتی در پاریس مردم هم ازینکه او باماست خوشحال اند و این خیلی خوب است. هر مربی دوست دارند بازیکنی مثل مسی داشته باشد و این خیلی لذت بخش است.

مسی چگونه جذب شد؟

به محض اینکه بارسا اعلامیه رسمی در خصوص جدایی او نشر کرد، ما وارد عمل شدیم. در واقع باید از تلاش همه مدیریت تیم تشکر کنم که خیلی به موقع و خوب برای جذب او کار کردند و تمام کارهای انتقال او را در اسرع وقت انجام دادند. من حالا جمعی از بازیکنان بسیار خوب را دارم که البته برایم یک دردسر شیرین است.

مسی چه زمانی برای پاریس بازی میکند؟

او دو جلسه با تیم تمرین کرده است، باید آهسته آهسته پیش برویم تا بتواند از لحاظ کیفی به به وضعیت خوب بدنی اش برسد. مسی را این روزها سرشار از روحیه و پر انرژی میبینم. هر دوی ما آرژانتینی هستیم و خوشحالم که او را با خود دارم. هر وقت زمانش برسد، مسی به میدان خواهد رفت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر