20:49 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در تابستان آینده قصد دارد تا نوسازی ترکیبش را ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، رادیو کادناسر در گزارش جدید خود به این نکته اشاره کرده است که انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید در تابستان 2021 کاملا غیرممکن است چرا که الخلیفی به پول نیاز ندارد.

در حقیقت برخی منابع گزارش داده اند که رئال با فروش اودگارد پیشنهاد خود برای امباپه را از 120 به 150 میلیون یورو افزایش خواهد داد هر چند که الخلیفی به پول نیاز ندارد و حتی با پیشنهاد 300 میلیونی هم بعید است نظرش عوض شود.

بدین ترتیب امباپه می تواند در سال 2022 رایگان به رئال بیاید. بدین ترتیب رئال می تواند پولی که برای خرید امباپه کنار گذاشته را در سال اینده روی هالند هزینه کند و مهاجم نارویایی نیز می تواند با 170 میلیون یورو در تابستان بعدی به رئال بیاید و به گران ترین بازیکن تاریخ رئال تبدیل شود.

در حقیقت هر چند که در مورد رقم فسخ 75 میلیونی در قرارداد هالند چیزهای زیادی گفته شده اما این مسئله به هیچ وجه صحت ندارد چرا که این توافق شفاهی میان رایولا وکیل هالند و باشگاه دورتموند بوده و هرگز چیزی مکتوب نشده است.

بدین ترتیب در تابستان بعدی رقابت برای هالند زیاد است اما با توجه به این که خود ارلینگ می خواهد به رئال بیاید انتقالش با 170 میلیون یورو امکان پذیر خواهد بود.

به این دو نفر می توان دو خرید رایگان را هم اضافه کرد: رودیگر و گورتسکا، هافبک و مدافع آلمانی که قراردادهایشان با چلسی و بایرن رو به اتمام است و هنوز تمدید نکرده اند تا درها به روی حضورشان در رئال مادرید باز شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر