14:12 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال چلسی به پیروزی سه به صفر خانگی دست یافت.

به گزارش اسپوتنیک، در اولین هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس، چلسی موفق شد با نتیجه سه بر صفر کریستال پالاس را شکست دهد و بدین ترتیب گام اول خود در این بازی ها را محکم بردارد و خود را به عنوان یک مدعی قهرمانی در همین بازی اول نشان دهد.

چلسی از زمانی که توماس توخل هدایت این تیم را بر عهده گرفت، متحول شد و نتایج بهتری را به مرور کسب کرد به طوری که این تیم در فصل گذشته توانست قهرمان رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شود و اکنون برای این فصل هم خود را برای قهرمانی در رقابت های لیگ برتر انگلیس آماده کرده است و از مدعی های اصلی به حساب می آید.

چلسی که چند روز پیش توانسته بود ویارئال را در فینال سوپرجام اروپا شکست داده و قهرمان شود، اکنون با نتیجه سه بر صفر کریستال پالاس را شکست داد و لیگ برتر انگلیس را مقتدرانه آغاز کرد.

گل های چلسی را در این بازی مارکوس آلونسو، کریستین پولیشیچ و چالوبا به ثمر رساندند که در این میان گل اول و سوم چلسی به شکل خارق العاده ای به ثمر رسیدند و بسیار تماشایی بودند.

باید دید که توماس توخل به همراه چلسی در ادامه بازی های این فصل لیگ برتر انگلیس به چه شکل نتیجه خواهد گرفت.

در دیگر بازی‌، اورتون با نتیجه سه بر یک با گل های ریچارلیسون، دوکوره و کالورت لوین در مقابل تنها گل آدام آرمسترانگ برای ساوتهمپتون به پیروزی رسید.

در بازی بعدی لستر سیتی با نتیجه یک بر صفر و با تک گل جیمی واردی در مقابل حریفش ولورهمپتون به پیروزی دست یافت.

در بقیه بازی ها واتفورد 3 بر 2 آستون ویلا را شکست داد و برایتون نیز 2 بر یک حریفش برنلی را از سد راه برداشت.

در آخرین بازی امشب لیگ برتر انگلستان تیم های لیورپول و نوریچ سیتی از ساعت 21 با هم جدال خواهند کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر