20:53 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید موفق شد در اولین دیدار در لالیگا مقابل آلاوز به پیروزی 4-1 دست پیدا کند.

به گزارش اسپوتنیک، در ادامه هفته اول لالیگا اسپانیا، دو تیم دپورتیوو آلاوز و رئال مادرید از ساعت 00:30 یک شنبه در ورزشگاه مندیزوروزا به میدان رفتند.

کارلو آنچلوتی سرمربی با سابقه کهکشانی‌ها به دنبال شروع فصل همراه با کسب سه امتیاز بود و در این دیدار علی‌رغم غیبت چند ستاره، توانست به این مهم دست پیدا کند. 

در نیمه اول ابتدا میزبان بود که بازی را بهتر آغاز کرد، اما رفته رفته رئال مادرید مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت و دیگر اجازه پیشروی به آلاوز را نداد. در پنج دقیقه پایانی نیمه اول، لوس بلانکوس برای رسیدن به گل اول کمی فشار آورد، اما نتیجه‌ای در بر نداشت تا نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یابد. 

در نیمه دوم کریم بنزما در دقیقه 48 با پاس گل ادن هازارد، گل اول را به ثمر رساند. تنها هشت دقیقه پس از این گل، ناچو فرناندز مدافع جلوکشیده رئال مادرید اختلاف را دو برابر کرد. طوفان شاگردان آنچلوتی در نیمه دوم ادامه داشت و در دقیقه 62 کریم بنزما ستاره فرانسوی گل سوم را زد تا کار برای میزبان خیلی سخت شود. در دقیقه 65 آلاوز صاحب یک ضربه پنالتی شد و خوسلو توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. در ثانیه‌های پایانی بازی، وینیسوس جونیور گل چهارم را زد تا آنچلوتی شروع محکمی در لالیگا داشته باشد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر