13:24 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روملو لوکاکو ستاره جدید بلجیمی چلسی اعلام کرد که علیرغم خاطرات بد گذشته‌اش در لیگ برتر انگلیس، چیزی برای اثبات کردن به هواداران و رسانه‌ها ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، هفته گذشته آبی‌های لندن موفق شدند با مبلغ 97.5 میلیون پوند، روملو لوکاکو را از اینتر جذب کنند. لوکاکو پیش از پیوستن به اینتر، سابقه بازی در منچستریونایتد و چلسی را داشت.

او دوره کوتاهی در چلسی بود و در منچستریونایتد نیز نتوانست انتظارات هواداران شیاطین سرخ را برآورده کند و با رقم 80 میلیون یورو به اینتر فروخته شد.

لوکاکو اما در نراتزوری شکوفا شد. او در فصل گذشته یکی از ارکان اصلی تیم آنتونیو کونته در فتح اسکودتو بود، اما مشکلات مالی اینتر باعث شد تا کونته و دیگر ستاره‌های این تیم همچون اشرف حکیمی و لوکاکو از سن سیرو خارج شوند. 

به نقل از سایت گل، لوکاکو در کنفرانس خبری معارفه‌اش در چلسی گفت: "نیازی ندارم چیزی را به کسی ثابت کنم. تنها خودم باعث انگیزه دادن به خودم هستم. من بازیکن چلسی هستم و از حضور در این باشگاه خوشحالم. من موفقیت را در جای دیگر تجربه کردم. جایی که فوتبال بیشتر تاکتیکی است و سبک و استایل متفاوتی دارد. در ایتالیا چیزهای زیادی آموختم و حالا آماده درخشش در لیگ برتر انگلیس هستم."

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر