21:57 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایلیکس موریبا ستاره جوان بارسلونا با انتشار پستی در صفحه رسمی اش به صحبت های اخیر سرمربی تیم و حاشیه های ایجاد شده در خصوص او واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از اینکه رونالد کومان سرمربی بارسلونا روز گذشته در نشست خبری قبل از دیدار با بیلبائو از ستاره 18 ساله تیمش انتقاد کرد، موریبا نیز سکوتش را شکست و پاسخ او را داد.

پس از اینکه موریبا پیشنهاد تمدید قرارداد جدید بارسا را به خاطر دستمزد کمی که به او پیشنهاد شده بود را رد کرد، کومان از او انتقاد کرد و گفت: بازیکنان جوان نباید از همین حالا به فکر پول باشند.

کومان گفت: "وضعیت او برای من وحشتناک است. او 18 ساله  و بسیار جوان است. او آینده باشگاه است. توصیه من این است که پول نباید برای او از همه چیز مهم تر باشد.

پس از این صحبت های کومان و در آستانه دیدار امشب بارسا برابر بیلبائو، این هافبک پر انرژی در استوری انستاگرامی نوشت: "هزاران شایعه و هیچ کس حقیقت را نمی داند".

​این بازیکن جوان در 14 بازی پایانی بارسا در فصل گذشته فقط در یک بازی برای تیمش به میدان رفت.

در حالی که او یک سال دیگر با تیمش قرارداد دارد، اما بارسا برای فروش این محصول آکادمی اش 15 میلیون مبلغ تعیین کرده است.

منابع میگویند، موریبا حاضر است یک فصل کامل را در تیمش نیمکت نشین باشد و سپس سال بعد بارسا را ترک کند.

گفته می شود RB لایپزیگ در آلمان علاقه مند جذب او است، اما این تیم واضح اعلام کرده است که حاضر به پرداخت این رقم برای او نیست و حاضر است با 5 میلیون یورو این هافبک آینده دار به خدمت بگیرد.

سیتی هم اعلام کرده است که حاضر است به صورت رایگان موریبا را جذب کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر