00:23 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی با انتقال رایگانش به پاریسن جرمن، باعث شد تا تیم فرانسوی برعلاوه جذب ستاره جهانی در مصرف پول نیز صرفه‌جویی کند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه آ.اس در سایت خود به بهانه جذب چند بازیکن با ارزش توسط تیم فوتبال پاریسن جرمن آن هم بصورت رایگان، با ارزش‌ترین نقل‌وانتقالات آزاد تاریخ را رده‌بندی کرده است.

لیونل مسی توسط وب‌سایت معتبر و ارزش‌گذار ترانسفر مارکت در حال حاضر 80 میلیون یورو ارزش‌گذاری شده است و به همین خاطر این بازیکن با انتقال رایگان و آزاد به پی‌اس‌جی با ارزش‌ترین بازیکن آزاد جهان در تاریخ فوتبال لقب گرفت.

نفر دوم جیان‌لویجی دوناروما دروازه‌بان فصل پیش میلان است که او هم به صورت آزاد از روسونری راهی پی‌اس‌جی شد، قیمت وی در بازار نقل وانتقالات 60 میلیون یورو تخمین زده شده است.

در رده‌‌ی سوم داوید آلابا مدافع اتریشی پیشن بایرن مونیخ است که از باوریایی‌ها بصورت رایگان به رئال مادرید منتقل شد و جانشین سرخیو راموسی شد که او هم بصورت آزاد از رئال به پاریس رفته بود. قیمت آلابا 55 میلیون یورو پنداشته می‌شود.

رابرت لواندوفسکی، ممفیس دیپای، استفان دی‌فری، لئون گورتسکا، آرون رمسی، میشائیل بالاک، آدرین رابیوت، هاکان چالهان‌اوغلو، امره چان، سانتی مینا، جورجینیو واینالدوم، آندر هررا، توماس مونیه، ویلیان، ساموئل اتوئو و هکتور هررا در رده‌های بعدی قرار گرفته اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر