03:28 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هری کین در صفحه توئیترش اعلام کرد که در فصل آینده در تاتنهام می ماند.

به گزارش اسپوتنیک، با وجود پیشنهادهای منچسترسیتی و علاقه شخصی خود بازیکن به ترک تیم لندنی، در نهایت این بازیکن تصمیم گرفت که ادامه جنگ با تاتنهام را بزند و یک فصل دیگر در تیم لندنی بماند. کین در صفحه توئیترش نوشته است:" در این تابستان در تاتنهام می مانم و صد در صد روی کمک به تیم و دستیابی به اهداف تمرکز خواهم کرد."
این مهاجم انگلیسی اولین دقایق فصلش را در پیروزی مقابل ولورهمپتون داشت و دوباره با هواداران روبرو شد. هری کین خطاب به هواداران تاتنهام نیز نوشته است:" بی نظیر بود که یکشنبه با استقبال هواداران تاتنهام مواجه شوم و در هفته های اخیر پیام های حمایتی آنها را بخوانم."

​بدین ترتیب پرونده حضور هری کین درمنچسترسیتی بسته شد و حالا تیم گواردیولا در شش روز پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی باید گزینه دیگری را به خدمت بگیرد.
گفته می شود که منچسترسیتی در تلاش است تا در روزهای آینده آیمریک لاپورت و برناردو سیلوا را به فروش برساند تا از نظر مالی به ثبت برسد و بدین ترتیب کار خرید کریستیانو رونالدو را نهایی کند تا ستاره پرتغالی دوباره به شهر منچستر برگردد و البته این بار به جای پیراهن قرمز، لباس آبی را به تن کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر