14:19 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با آمدن احتمالی کیلیان امباپه، تغییراتی در ترکیب رئال مادرید صورت خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، بحث آمدن کیلیان امباپه به رئال مادرید، این روز ها داغ تر از همیشه است و با حرف های ضد و نقیضی که مدیر ورزشی پی اس جی مطرح کرده است باید دید که در روز های پایانی چه اتفاقاتی در این باره رخ می دهد.

اما یکی از پرسش هایی که مطرح است این است که با وجود ترافیکی که در پست وینگر در رئال مادرید وجود دارد و بازیکنانی مثل ادن هازارد، گرت بیل، وینیسیوس جونیور، رودریگو و مارکو آسنسیو در این پست وجود دارند، در صورت آمدن امباپه کدام بازیکن است که قربانی خواهد شد و از ترکیب کنار می رود.

 در واقع کارلو آنچلوتی در دو بازی اول رئال مادرید در لالیگا از مثلث بیل، بنزما و هازارد استفاده کرده است و به نظر می رسد در صورت آمدن امباپه یکی از میان هازارد و گرت بیل باید از ترکیب اصلی کنار برود.

به گفته دفنساسنترال، اگر کیلیان امباپه از پی اس جی به رئال مادرید بیاید، بازیکنی که از ترکیب اصلی کنار گذاشته شده و نیمکت نشین خواهد شد، گرت بیل است و بدین ترتیب کارلو آنچلوتی مثلث هازارد، بنزما و امباپه را در خط حمله شکل خواهد داد؛ مثلثی که متشکل از دو بازیکن فرانسوی و یک بازیکن بلژیکی است و هر سه‌ی آن ها فرانسوی‌زبان هستند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر