03:37 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می رسد که منچسترسیتی به زودی پیشنهاد رسمی خود را برای جذب کریستیانو رونالدو به یوونتوس ارائه خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، خبر توافق شخصی منچسترسیتی با کریستیانو رونالدو یکی از جالب توجه ترین اخبار نقل و انتقالات در این پنجره تابستانی بود و اکنون سیتیزن ها به دنبال این هستند که رضایت یوونتوس را هم جلب کنند.

به گفته خبرنگاران مختلف مثل فابریزیو رومانو و جانلوکا دی مارتزیو، کریستیانو رونالدو خواهان جدایی از یوونتوس در روز های باقی مانده است و این قضیه را به اطلاع مدیران باشگاه یوونتوس رسانده است و از سویی منچسترسیتی پس از توافق شخصی با رونالدو اکنون می خواهد پیشنهادی 30 میلیون یورویی به یوونتوس برای خرید کریستیانو رونالدو ارائه دهد و باید دید که بیانکونری ها در نهایت با آن موافقت می کنند یا نه اما با توجه به شرایطی که پیش آمده به نظر می رسد که یوونتوس در نهایت با آن موافقت کند.

تنها یک‌سال از قرارداد کریستیانو رونالدو با یوونتوس باقی مانده است و بسیار بعید به نظر می رسد که رونالدو قصدی برای تمدید داشته باشد و به همین علت فروش او توسط بیانکونری ها در این تابستان منطقی به نظر می رسد و باید دید که در نهایت چه اتفاقی می افتد و پیشنهاد رسمی منچسترسیتی برای خرید رونالدو راه به کجا می برد.

گفته می‌شود که باشگاه یوونتوس در بدل رونالدو، گابریل ژسوس را از من سیتی می‌خواهد؛ اما باشگاه انگلیسی قصد دارد تا رحیم استرلینگ را در این معامله بگنجاند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر