14:33 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک منبع خبری اسپانیایی خبر توافق پاریسن جرمن به فروش کیلیان امباپه با مبلغ 180 میلیون یورو را رد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، آ.اس گزارش داده است که با وجود شایعات در مورد نهایی شدن انتقال امباپه، پی اس جی هنوز هیچ پاسخ رسمی به پیشنهاد اخیر رئال مادرید با مبلغ 170 میلیون یورو نقد به علاوه 10 میلیون یورو پاداش بر اساس عملکرد نداده است.

در حقیقت واکنش پی اس جی به پیشنهاد دوم رئال مادرید سکوت بوده هر چند که شاید در ساعات آینده پاسخی از جانب آنها داده شود. در حقیقت مدیران رئال تائید می کنند که مذاکرات به جلو حرکت می کند اما فعلا نمی توان گفت که چیزی قطعی شده است.

رئال حس می کند که استراتژی پی اس جی این است که تا زمانی که جایگزینی باری امباپه پیدا نکرده اند، پاسخی به پیشنهاد رئال ندهند. در حقیقت پاریس منتظر است تا خرید جایگزین وی را نهایی کند. رویای همیشگی الخلیفی حضور رونالدو و مسی در کنار هم بوده اما ستاره پرتگالی در راه منچسترسیتی است.

فعلا همه چیز برای انتقال امباپه مهیا است. رئال مادرید مراسم معارفه را احتمالا 19 یا 20 سنبله در ورزشگاه برنابئو برگزار می کند یعنی در زمانی که امباپه از اردوی تیم ملی فرانسه برگردد. البته

در صورت نهایی شدن انتقال کیلیان، این بازیکن در ابتدا برای تست پزشکی به مادرید می آید و بعد از آن به اردوی فرانسه ملحق می شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر