06:41 28 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اینتر موفق شد در دیدار برابر هلاس ورونا با گلزنی خواکین کوریا به پیروزی 2-1 برسد.

به گزارش اسپوتنیک، در ادامه هفته دوم رقابت‌های سری آ ایتالیا، دو تیم هلاس ورونا و اینتر از ساعت 23:15 به وقت افغانستان در ورزشگاه مارک آنتونیو بنتگودی به میدان رفتند. دو تیم در شرایط متفاوت به مصاف هم رفتند.

اینتر علیرغم خروجی‌های مهمی که در فصل نقل و انتقالات داشت، توانست مهره‌های خوب و تاثیرگذاری را جذب کند و در هفته اول مقابل جنووا به پیروزی مقتدرانه 4-0 برسد، اما ورونا در خانه با نتیجه 2-3 مغلوب ساسولو شد. 

در این دیدار اینتر بازی را بهتر آغاز کرد، اما این ورونا بود که خلاف جریان بازی توانست به گل اول دست پیدا کند. در ادامه اینتر فشار زیادی وارد کرد، اما نتوانست دروازه میزبان را باز کند و نیمه اول با پیروزی 1-0 ورونا به پایان رسید. 

در نیمه دوم داستان به طور کلی متفاوت بود. لوتارو مارتینز در دقیقه 47 گل تساوی را به ثمر رساند. در دقیقه 74 خواکین کوریا که به تازگی به اینتر پیوسته به جای مارتینز وارد زمین شد و توانست بسیار درخشان ظاهر شود.

کوریا در دقایق 83 و 90+4 موفق شد دو گل وارد دروازه ورونا کند تا عملکردی فوق العاده و خاطره انگیز در اولین دیدارش با پیراهن اینتر رقم بزند. در نهایت این دیدار با نتیجه 3-1 به پایان رسید. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر