03:39 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بوروسیا دورتموند در دیدار مقابل هافنهایم به پیروزی رسید و توانست سه امتیاز را بدست آورد.

به گزارش اسپوتنیک، از چهارچوب هفته سوم بوندسلیگا، جمعه شب از ساعت ۲۳ به وقت افغانستان دو تیم بوروسیا دورتموند و هافنهایم در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم رفتند. زنبورها در دو دیدار قبلی خود موفق به کسب ۳ امتیاز شدند و البته در سوپر کاپ برابر بایرن مونیخ نیز شکست خوردند و برای کاهش فشارها، باید در این دیدار به پیروزی می‌رسیدند. 

در نیمه اول بوروسیا دورتموند با اقتدار تیم برتر میدان بود. شاگردان مارکو رز از همان ابتدا نبض بازی را در اختیار گرفتند و چند موقعیت بسیار خطرناک نیز خلق کردند، اما درخشش الیور بائومن باعث شد تا دروازه هافنهایم باز نشود و در نهایت نیمه اول علیرغم حملات دورتموند، با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

در نیمه دوم دورتموند توانست خیلی سریع در دقیقه ۴۹ توسط جیووانی رینا با پاس گل جود بلینگهام به گل اول رسید. در دقیقه ۶۱ هافنهایم با یک حمله موفق شد کریستوف بامگارتنر به گل تساوی برسد، اما باز هم خیلی سریع در دقیقه ۶۹ گل دوم را زد تا پیش بیفتد. این پایان کار در این دیدار نبود و هافنهایم در دقیقه ۹۰ گل تساوی را زد و دوباره دورتموند در دقیقه ۹۰+۲ ارلینگ هالند گل سوم و پیروزی را وارد دروازه مهمان کرد و در نهایت دورتموند فاتح این ماراتن جذاب شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر