06:16 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو در انتقالی 15 میلیون یورویی یوونتوس را به مقصد منچستریونایتد ترک کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یکی از بمب های نقل و انتقالاتی این تابستان مربوط به انتقال کریستیانو رونالدو از یوونتوس به منچستر یونایتد بود و بدین ترتیب فوق ستاره پرتگالی پس از سالیان سال دوباره به تیم اسبق خود و تیمی که از آن جا اوج گرفتن خود را شروع کرده بود، بازگشت.

اما هواداران یوونتوس اکنون از رفتن کریستیانو رونالدو ناراحت شده اند و دل خوشی از او ندارند چرا که آن ها معتقدند که حضور سه ساله کریستیانو رونالدو در یوونتوس دستاورد ویژه ای برای بیانکونری ها نداشته است.

یوونتوس در سال های پیش از آمدن کریستیانو رونالدو همواره در سری آ قهرمان می شد و دو بار هم توانست به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد اما در فصل گذشته و با حضور رونالدو نه تنها در لیگ قهرمانان اروپا نتوانست حتی از مرحله یک هشتم نهایی بالاتر برود، بلکه در سری آ هم ناکام ماند و با کسب جایگاه چهارم به سختی توانست سهمیه چمپیونزلیگ را کسب کند.

اکنون با رفتن رونالدو به منچستر یونایتد، به نظر می رسد که هواداران یوونتوس نیز عشق خود به او را از دست داده اند چرا که آن ها دست به تغییر پیراهن های کریستیانو رونالدو زده و نام های رونالدو را از روی پیراهن هایشان به شکل عجیب و غریب عوض کرده اند و حتی برخی از آن ها شماره پیراهن رونالدو را هم که 7 است با اضافه کردن اعدادی تغییر داده اند تا اثری از کریستیانو رونالدو باقی نماند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر