22:41 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدو پس از ورود به منچستر به هم تیمی هایش گفته است که آنها نیاز مبرم به کسب قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر دارند.

به گزارش اسپوتنیک، رونالدو که 12 سال پیش منچستریونایتد را ترک کرده بود، پس از 9 سال حضور درخشان در رئال مادرید و دو سال در یوونتوس، سرانجام و پس از 36 سالگی تابستان امسال با انتقال 19.8 میلیون پوندی از ایتالیا به تیمی بازگشت که از آن به دنیای فوتبال معرفی شد.

ستاره پرتغالی که بعد از رسمی شدن خبر انتقالش به یونایتد برای حضور در رقابت های ملی به اردوی تیم ملی کشورش ملحق شد، بامداد امروز و پس از محرومیت در بازی بعدی تیم ملی کشورش با جت خصوصی اش وارد منچستر شد و به قرنطینه پنج روز رفت.

رونالدو در بدو ورود با دران فلچر هم بازی سابقش که اکنون در یکی از پست های مدیریتی باشگاه فعالیت میکند، وعده داده است که با حضور او "تاریخ بار دیگر نوشته خواهد شد".

​رونالدو در اولین سال حضورش در جمع شیاطین سرخ، موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر، لیگ قهرمانان و همچنین توپ طلا شد و حالا نیز دوباره به هواداران یونایتد وعده تکرار این روزهای خوش را داده است.

روزنامه سان میگوید، رونالدو به هم وطنش برنو فرناندز که در جریان رقابت های ملی گفته است که یونایتد باید خود را برای قهرمانی در این فصل لیگ برتر آماده کنند.

یک منبع یونایتدی به سان گفت: "بازیکنان و کادر مربیگری اکنون معتقدند که بهترین تیم لیگ را دارند و می توانند این فصل لیگ برتر را فتح کنند."

این در حالی است که یونایتد پس از جدایی فرگوسن از سمت مربیگری این تیم، تا کنون موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر نشده است.

منچستر در کنار رونالدو، امسال دو خرید خوب دیگر، سانچو و واران را هم داشت که میتواند این تیم را به خوبی در فصل جاری تقویت کند.

شیاطین سرخ جیدون سانچو، رافائل واران و رونالدو را با مجموع 135.3 میلیون پوند به خدمت گرفتند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر