00:19 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتوان گریزمن مهاجم فرانسوی در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالاتی تابستان از بارسلونا راهی اتلتیکو مادرید شد و بدین ترتیب به تیم سابق خود که سال ها در آن حضور داشت برگشت.

به گزارش اسپوتنیک، گریزمان بین سال های 2014 تا 2019 در اتلتیکو مادرید حضور داشته است و پس از آن راهی بارسلونا شد و اکنون هم به صورت قرضی به اتلتیکو مادرید پیوسته است.

بارسلونا با توجه به شرایط دشواری که از لحاظ مالی دارد، توان پرداخت دستمزد گریزمن را ندارد و خوان لاپورتا به دنبال مثبت کردن تراز های مالی باشگاه است و به همین علت بازیکنی مثل گریزمن را که دستمزد بالایی دارد به طور قرضی راهی اتلتیکو مادرید کرده است.

انتقاداتی به این اقدام لاپورتا مطرح بود چرا که او بدین ترتیب رقیب بارسلونا در لالیگا یعنی اتلتیکو مادرید را تقویت کرد و بسیاری معتقدند که این انتقال هم مثل انتقال سوارز به اتلتیکو مادرید به ضرر بارسلونا تمام خواهد شد.

اما آنتوان گریزمن اکنون اولین جلسه تمرینی خود را در اتلتیکو مادرید انجام داده است و این بازیکن در اتلتیکو مادرید معارفه شده است و باید دید که عملکرد او در دومین دوره حضورش در روخی بلانکو به چه شکل خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر