13:04 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو ستاره جوان دنیای فوتبال مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار دارند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید در پنجره نقل و انتقالاتی اخیر تلاش زیادی کرد تا کیلیان امباپه را به خدمت بگیرد اما در نهایت در انجام این کار ناکام ماند و ستاره فرانسوی همچنان در پاریسن جرمن حضور دارد ولی در سال آخر قراردادش است و از جنوری می تواند به صورت بازیکن آزاد با رئال مادرید مذاکره کند و در تابستان بعدی به جمع مادریدی ها بپیوندد.

در این روز ها اخباری منتشر شده در این باره که رئال مادرید به دنبال این است که در تابستان آینده ارلینگ هالند را هم به خدمت بگیرد و در این مسیر با پاریسن جرمن و سایر مشتری های ارلینگ هالند رقابت خواهد کرد.

از طرفی رئال مادرید امباپه را هم به عنوان اولویت اول خود می خواهد جذب کند و رویای پرز این است که امباپه و هالند را در رئال مادرید هم‌تیمی کند.

اما به گفته رادیو مارکا، کیلیان امباپه به سران باشگاه رئال مادرید اطلاع داده است که نمی خواهد با ارلینگ هالند هم‌تیمی شود و رئال مادرید بین او و هالند باید یکی را انتخاب کند.

به نظر می رسد که این درخواست امباپه از این جهت است که او می خواهد در صورت پیوستن به رئال مادرید تبدیل به مرد شماره یک این باشگاه شود و زیر سایه بازیکن دیگری قرار نگیرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر