03:33 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرانسه رای خود را در رابطه با مسابقه جنجالی میان مارسی و نیس را صادر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بر این اساس بازی بین دو تیم نیس و مارسی در زمینی بی طرف و پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

البته زمان آن هنوز مشخص نشده است. گزارش شده است که همچنین تیم فوتبال نیس با جریمه کسر دو امتیاز مواجه شده که یک امتیاز آن تعلیقی خواهد بود.

دو هفته پیش بود که دیدار مارسی و نیس در رقابت های لوشامپیونه فرانسه به خاطر بطری آبی که طرفدار نیس به سمت دیمیتری پایه پرتاب کردند، که در نتیجه باعث درگیری و ورود هواداران میزبان به میدان شد، متوقف و نیمه کاره رها شد.

البته بعد از دقایقی آرامش به زمین و استادیوم برگشت، اما بازیکنان مارسی به دلیل اینکه دیگر احساس امنیت نمیکردند، حاضر به بازی در زمین نیس نشدند.

این در حالیست اتحادیه فوتبال فرانسه تیم نیس را بخاطر درگیری هوادرانش با بازیکنان مارسی، به 4 بازی بدون تماشاگر در منطقه جایگاه جنوبی استادیوم خانگی این تیم محکوم کرد.

​با این حال با گذشت نزدیک به 15 روز از این اتفاق،  مدیر روابط عمومی باشگاه مارسی در گفتگو با پایگاه خبری RMC از شرایط تیمش برای تقابل دوباره با نیس صحبت کرد.

وی گفت، مارسی حاضر است دوباره به مصاف نیس برود، اما این بازی باید در زمین بی طرف برگزار گردد.

مدیر روابط عمومی مارسی گفت: ما در زمین بی طرف بازی خواهیم کرد، اما زمان برگزاری آن برای ما مشکل ایجاد می کند، زیرا نیس در رقابت های اروپایی بازی نمی کند و ما بازی می کنیم. با این شرایط نمی توانیم، ولی در صورت شرایط زمانی مطلوب تر در این دیدار شرکت خواهیم کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر