22:12 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو ستاره اهل آمریکای جنوبی پی اس جی فردا شب نمیتوانند تیم شان را در رقابت های لوشامپیونه همراهی کنند.

به گزارش اسپوتنیک، پی اس جی فردا در هفته پنجم رقابت های لوشامپیونه فرانسه در ورزشگاه اختصاصی اش میزبان تیم تازه صعود کرده کلرمونت خواهد بود.

در حالی که انتظار میرفت برای نخستین بار باشگاه فرانسوی از ستاره آرژانتینی اش در پارک د پرنس رونمایی کند، اما با تایید مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسی ها، نام مسی و نیمار دو ستاره این تیم از فهرست پی اس جی برای تقابل با حریفش خط خورده است.

دلیل خط خوردن نام این دو ستاره، حضور مسی و نیمار در رقابت های ملی در منطقه آمریکایی جنوبی و دیر رسیدن این دو بازیکن به خاطر مسافت راه به پاریس عنوان شده است.

پوچتینو در نشست خبری قبل از این دیدار گفت:« بازیکنان آمریکای جنوبی ما مانند لیندرو پارادس، مسی، آنخل دی ماریا و نیمار در این بازی حاضر نخواهند بود.»

​پی اس جی که مصدومیان زیاد و شاخصی مانند سرخیو راموس، مارکو وراتی، کولین داگبا، خوان برنات، لاوین کورزاوا و اسماعیل غربی را در ترکیبش دارد، در خصوص استفاده از کیلیان امباپه نیز مردد است.

سرمربی پی اس جی در رابطه با دیگر ستاره تیمش امباپه که در بازی های ملی با خروس ها مصدوم شد نیز گفت: « کیلیان چهارشنبه به تمرینات برگشت و در حال حاضر نیز با ما تمرین می‎‌کند، فردا خواهیم دید که آیا در ترکیب حضور پیدا میکند یا نه.»

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر