22:27 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو به دلیل تناسب اندام فوق العاده اش به یک ورزشار درجه یک آنهم در 36 ساگلی تبدیل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، یکی از دلایلی که او همیشه در بالاترین سطح میدرخشید، نگهداری خوب از بدنش است. در واقع کریستیانو بسیار محتاط است. به عنوان مثال، او بطری کوکاکولا در کنفرانس مطبوعاتی کنار می گذارد تا با این پیامش به مردم نشان دهید، نوشابه مصرف نکنند.

رازهای بدن دیوانه کننده رونالدو

رونالدو دارای 7 درصد چربی در بدنش است. در حالی که میانگین چرب بدن سایر فوتبالیست ها بین 10 تا 11 درصد است. علاوه بر این، وزن رونالدو زیر 85 کیلوگرم است، زیرا او از رژیم غذایی خاصی برای حفظ توده عضلانی اش پیروی می کند. به همین دلیل است که او بدن فوق العاده خوش فرمی دارد.

باید دانست که بدن انسان به طور متوسط ​​بین 20 تا 25 درصد چربی دارد.

ماهیچه هایی با چربی صفر درصد

ممکن است کسانی که ماهیچه بیشتری دارند، سرعت کمتری داشته باشند، اما این در مورد رونالدو صدق نمیکند، زیرا ماهیچه های او کاملا بدون چربی است. ترکیبی از ماهیچه های بدون چربی و تمرینایت خاص بدنی به ستاره منچستریونایتد کمک می کند تا با سرعت انفجاری اش، از هر مدافعی عبور کند.

به طور مثال میتوان به بازی جام جهانی 2018 بین پرتغال و اسپانیا است اشاره کرد که وی رکورد سریع ترین بازیکن مسابقات را به ثبت رساند. او سرعت 33.6 کیلومتر در ساعت را ثبت کرد تا همه را یک بار دیگر انگشت به دهان نگه دارد.

یوسین بولت معتقد است رونالدو سریعتر از اوست

یوسین بولت دونده مشهور جامایئکایی و قهرمان صدمتر المپیک، در مصاحبه ای که سال 2020 با مارکا انجام داد ضمن تمجید از کریستیانو اعتراف کرد که رونالدو از او سریع تر میدود.

روی هم رفته و بدون شک، فوتبالیستی مثل رونالدو را با چنین تناسب اندامی، کمتر میتوا پیدا کرد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر