02:55 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در طول تابستان شایعات زیادی در مورد جدایی لاوتارو مارتینز از اینتر وجود داشت اما این مهاجم آرجنتینی ماندنی شد چرا که شرایط مالی باشگاه با فروش روملو لوکاکو و اشرف حکیمی به ثبات رسید.

به گزارش اسپوتنیک، گاتزتا دلوا اسپورت گزارش داده است که اتلتیکو و تاتنهام در تابستان قبلی برای خرید لاوتارو مارتینز 90 میلیون یورو پیشنهاد داده بودند. سومین مشتری برای این بازیکن هم آرسنال بود که مبلغ بسیار کمتری را پیشنهاد داده بود.

با این وجود اینتر این پیشنهاد را رد کرد چرا که روی او به شکل ویژه ای حساب می کنند و البته حس می کنند که قیمت این بازیکن در آینده خیلی بیشتر از این ها خواهد بود.

در حال حاضر لوتارو با رفتن لوکاکو اصلی ترین ستاره اینتر در خط حمله به شمار می رود. نراتزوری ها به دنبال دفاع از قهرمانی خود در لیگ ایتالیا هستند.

​در همین حال افعی ها کار آسانی پیش رو ندارند چرا که تیم هایی نظیر میلان به شدت سرحال به نظر می رسند و از طرفی دیگر نراتزوری ها با هدایت سیمونه اینزاگی در لیگ قهرمانان اروپا هم به دنبال کسب نتایجی موفق و آبرومند هستند چرا که سالهاست به یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ نرسیده اند و امسال به دنبال طلسم شکنی هستند.

اینتری ها در مرحله گروهی با اف سی شریف، شاختار دونتسک و رئال مادرید همگروه هستند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر