07:37 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو امشب در دومین بازی دوره دوم حضور خود در منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهد رفت.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو از ساعت 21:15 امشب (سه شنبه) به وقت افغانستان در بازی منچستر یونایتد و یانگ بویز سوئیس حضور خواهد داشت و بدین ترتیب اولین بازی خود را در دومین دوره حضورش در منچستر یونایتد انجام خواهد داد.

کریستیانو رونالدو با حضور در این بازی به تعداد 177 بازی در لیگ قهرمانان اروپا خواهد رسید و بدین ترتیب با رکورد تعداد بازی های ایکر کاسیاس، دروازه بان اسطوره‌ای رئال مادرید برابر خواهد شد.

ترکیب منچستریونایتد: دخئا، وان‌بیساکا، لیندلوف، مگ‌وایر، شاو، فرد، فن دبیک، سانچو، فرناندس، پوگبا، رونالدو

​رونالدو 176 بازی در لیگ قهرمانان اروپا را در اسپورتینگ، دوره اول حضورش در منچستر یونایتد و رئال مادرید انجام داده است و اکنون 177 اُمین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا را در دومین دوره حضورش در منچستر یونایتد انجام خواهد داد.

کریستیانو رونالدو در دوره اول حضورش در منچستر یونایتد در فصل 2007/08 عملکرد بسیار خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشت و به همراه شیاطین سرخ توانست در لیگ قهرمانان اروپا به مقام قهرمانی برسد.

در واقع آخرین قهرمانی منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا هم به همان فصل بر می گردد و اکنون هواداران منچستر یونایتد امید زیادی دارند که با بازگشت کریستیانو رونالدو به تیمشان دوباره بتوانند در لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شوند.

رونالدو با 134 گل، آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر