04:26 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدو موفق شد در نخستین دیدار خود با پیراهن منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا به گل برسد.

به گزارش اسپوتنیک، در هفته اول از دور گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا 2021/22، منچستر یونایتد و یانگ بویز در سوئیس به مصاف هم رفته اند و کریستیانو رونالدو هم به عنوان مهاجم منچستر یونایتد در این بازی به میدان رفته است.

طولی نکشید که در این بازی کریستیانو رونالدو اولین گل خود در لیگ قهرمانان اروپا را در دوره جدید حضورش در منچستر یونایتد به ثمر برساند.

رونالدو در دقیقه 13 این بازی روی پاس تماشایی هم‌وطن خود یعنی برونو فرناندز توانست دروازه یانگ بویز را باز کند و بدین ترتیب خیلی زود توانست در لباس جدیدی که می پوشد گلزنی کند.

رونالدو تاکنون 134 گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده بود و اکنون با این گلی که زد به تعداد 135 گل در لیگ قهرمانان اروپا رسید.

​کریستیانو رونالدو در دوره اول حضورش در منچستر یونایتد یک بار توانسته بود در سال 2008 به همراه این تیم قهرمان شود و اکنون با این شروع خوب و گلزنی او، هواداران منچستر یونایتد به او امیدوار شده اند.

رونالدو پس از اینکه در لیگ برتر انگلیس توانست با منچستر یونایتد خیلی زود مقابل نیوکاسل گلزنی کند، اکنون در اولین بازی در لیگ قهرمانان اروپا هم خیلی زود توانست با منچستر یونایتد گلزنی کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر