22:44 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم پر ستاره پاریسن جرمن قرار است در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در مقابل رقبا صف‌آرایی کند.

به گزارش اسپوتنیک، پاری سن جرمن فرداشب (چهارشنبه) ساعت 23:30 به وقت افغانستان اولین بازی خود در دور گروهی این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را برگزار خواهد کرد و در خانه حریف به مصاف کلوب بروژ خواهد رفت و باید دید که شاگردان مائوریسیو پوچتینو در نهایت در این بازی چه نتیجه ای را به دست می آورند.

امشب (سه شنبه) آخرین جلسه تمرینی پاریسن جرمن پیش از بازی مقابل کلوب بروژ برگزار شد و بدین ترتیب ستاره های تیم فرانسوی خود را برای شروع لیگ قهرمانان اروپا آماده کردند.

یکی از جالب ترین تصاویری که از تمرینات امشب پاریسن ژرمن به ثبت رسید مربوط به تمرین مسی، نیمار و کیلیان امباپه در کنار هم بود که این سه نفر به مثلث MNM مشهور شده اند و باید دید که مائوریسیو پوچتینو از این سه نفر به طور همزمان مقابل کلوب بروژ استفاده خواهد کرد یا نه.

​مسی در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان اخیر با اتمام قراردادش با بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد و از طرفی کیلیان امباپه علی‌رغم تمام حرف و حدیث هایی که پیرامون انتقالش به رئال مادرید مطرح بود در نهایت در پی اس جی ماند تا این دو بازیکن در کنار نیمار یک مثلث مخوف را در خط حمله تشکیل دهند و باید دید که چه سرنوشتی در انتظار آن ها خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر