06:09 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال بارسلونا فصل جدید لیگ قهرمانان را با شکستی تلخ برابر رقیب دیرینه اش بایرن مونیخ آغاز کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در مهم ترین دیدار شب نخست مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال بایرن مونیخ در زمین بارسا با 3 گل به برتری رسید تا یک شکست تلخ دیگر برای بارسا مقابل نماینده پرافتخار جرمن ها ثبت شود.

دو تیم در حالی در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم رفتند که پس از سالها حضور مسی در جدال های حساس بارسا – بایرن، دیگر خبری از این ستاره آرژانتینی در ترکیب آبی اناری ها نبود.

بارسا که پس از شکست تحقیر آمیز 8 بر 2 دو فصل پیش برای نخستین بار به مصاف بایرن آمده بود، این بار هم حرفی مقابل نماینده نامی آلمان نداشت و گل اول را ستاره ای برای بایرن زد که به گل زدن به بارسا عادت کرده است.

توماس مولر در دقیقه 34 با شوتی محکم از پشت محوطه جزا روی حرکت تیمی خوب، دروازه بارسا را باز کرد تا یک بار دیگر به رقیب دیرینه تیم آلمانی گلزنی کند.

این هفتمین گل مولر در ششمین تقابل بایرن مقابل بارسا است.

پس از شکست بارسا در نیمه اول، این بار نوبت به درخشش ستاره لهستانی رسید تا ذهر خود را به بلوگرانا در نیوکمپ برساند.

در دقیقه 57 بود که لواندفوسکی روی توپ برگشتی از تیرک دروازه حساب کار را دو بر صفر کرد تا کار بارسا برای جبران و بازگشت به بازی سخت تر شود.

​این پایان کار نبود، زیرا در دقیقه 85 شب تلخ بارسا در نیوکمپ با دبل لوا تکمیل شد.

لواندوفسکی روی ضعف خط دفاع بارسا، همانند گل اول، روی یک توپ برگشتی پس از برخودر به تیرک دروازه، گل دوم خودش و سوم تیمش را به نامش ثبت کرد، تا بارسا یک بار دیگر مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان زانو بزند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر