15:46 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سانتیاگو سولاری مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال رئال مادرید، حالا در کلوب آم‌ِریکای مکسیکو به فینال جام باشگاه‌های آمریکای شمالی رسیده است.

به گزارش اسپوتنیک، سانتیاگو سولاری سرمربی سابق رئال مادرید این روزها به عنوان سرمربی تیم کلوب آمِ‌ریکا در لیگ مکسیکو می درخشد.

مربی آرجنتینی پس از حضور در رئال مادرید دومین تجربه مربیگری خود را دارد. سولاری و تیمش بامداد دیروز بر فیلادفیفا یونیون در دور برگشت مرحله‌ی نیمه نهایی جام باشگاه های امریکای شمالی غلبه کرد و باید در فینال به مصاف مونتری از کشورشان بروند.

کلوب آمِ‌ریکا برای اولین بار پس از پنج سال به فینال جام باشگاه های آمریکای جنوبی رسیده است. مربی آرجنتینی بدین ترتیب اولین فینال بین المللی عمرش را تجربه خواهد کرد.

آنها سال گذشته هم به نیمه نهایی رسیده بودند اما توسط لس آنجلس اف سی حذف شدند. کلوب آمِ‌ریکا در لیگ مکسیکو نیز شش برد و دو تساوی از هشت بازی داشته و فوق العاده بوده است. آنها در این بازی‌ها دوازده گل زده اند و فقط سه گل خورده اند.

تیم سولاری بسیار منسجم بازی می کند و به نظر می رسد که این مربی در اولین تجربه‌اش پس از رئال مادرید درخشش و موفقیت بی نظیری دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر