08:34 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه نزدیک به باشگاه بارسلونا از ستاره هایی که بارسا قصد دارد در تابستان آینده برای جذب آنها وارد عمل شود رونمایی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، پس از جدایی تلخ و پر سر و صدای مسی از بارسا و پیوستن این فوق ستاره آرژانتینی به پی اس جی، بارسا عملکرد خیره کننده ای در بازار نقل و انتقالات تابستانی نداشت.

بسیاری معتقدند تیم کنونی بارسا در حد رقابت برای قهرمانی در لالیگا و حتی اروپا نیست، زیرا ستاره های آمده به این تیم در حد و اندازه های خوبی نیستد.

شاید دو خرید بزرگ بارسا در تابستان، آگوئرو و دپای بودند که با توجه به سن بالای هر دو بازیکن، انتظار زیادی نمیتوان از آنان داشت.

هر چند دپای عملکرد خوبی از شروع فصل داشته و هواداران را تا حد زیادی برای ادامه درخشش در تیم امیدوار کرده است.

با این حال روزنامه موندو دپورتیوو در جلد امروزش در گزارش اختصاصی که روی جلد منتشر شده است، با استفاده از تیتر«گزینه های خرید در 2022» از 3 بازیکن سرشناس، دنی اولمو، ارلینگ هالند و پل پوگبا بعنوان خریدهای بارسا در تابستان آینده پرده برداشته است.

به گفته این روزنامه بارسا برای دنی اولمو ستاره لایپزیگ در زمستان پیش رو و یا هم تابستان آینده به صورت رایگان وارد عمل خواهد شد.

از سویی دیگر هالاند نیز با توجه به اینکه در سبد خرید خیلی از تیم ها قرار دارد، احتمالا در لیست بارسا هم قرار خواهد گرفت و بارسا برای پرداخت بند آزادسازی 75 میلیون یورویی او تلاش خواهد کرد.

پوگبا نیز آخرین فصل حضورش در یونایتد را سپری میکند و در صورتی که قراردادش را تمدید نکند و با توجه به اینکه شرایط انتقالش به یووه بخاطر دستمزد بالایش سخت به نظر میرسد، میتواند گزینه تقویت خط میانی بارسا باشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر