11:08 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال منچسترسیتی نیز به جذب کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پاریسی‌ها علاقه مند است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از دیلی میل، شیخ منصور مالک اماراتی باشگاه منچسترسیتی از مدیران تیمش خواسته تا کیلیان امباپه ستاره پی اس جی را به هر قیمتی که شده بخرند.

این در حالی‌ست که رئال مادرید چندین فصل است که برای خرید امباپه تلاش می‌کند و در تابستانی که گذشت حتی در یک قدمی اضافه کردن ستاره جوان پاریسی ها به لوس بلانکوس پیش رفت، اما در نهایت تمام پیشنهادات رئال برای خرید امباپه توسط ناصر الخلیفی و پاریسن جرمن رد شد.

امباپه در تابستان آینده به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد و طبق قوانین نقل و انتقالات اروپایی، از زمستان و ماه جنوری میتواند آزادانه با تیم دیگری وارد مذاکره شود

با وجود اینکه گفته میشود خود امباپه نیز تمایل بازی در رئال را دارد، اما سیتی میتواند با ثروت هنگفتی که در اختیار دارد، او را برای آمدن به اتحاد وسوسه کند. موضوع دیگر نیز این است که امباپه اگر به فکر پول باشد، میتواند پیشنهادات پی اس جی را قبول کند، زیرا مالک قطری پاریسی ها نیز حاضر است برای نگه داشتن او حتی بیشتر از سیتی و تیمی دیگر هزینه کند، ولی ستاره ملی پوش غول فرانسه، بارها پیشنهاد تمدید با پاریسی ها را رد کرده است.

سیتی پیش از این برای جذب هری کین مهاجم تاتنهام نیز تلاش کرد، اما دنیل لوی رییس سپرز، حاضر به فروش ستاره تیمش نشد. طبق گزارش دیلی میل همین موضوع باعث شد که مالک باشگاه سیتی به فکر جذب کیلیان امباپه شود.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر