20:14 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال یوونتوس در هفته ششم سری آ، موفق به شکست مهمانش سمپدوریا شد.

به گزارش اسپوتنیک، در روز دوم هفته ششم رقابت های سری آ ایتالیا، یوونتوس میزبان سمپدوریا بود که این مسابقه با حساب 3 بر 2 به سود بانوی پیر تمام شد.

شرح گل ها

یوونتوس در این بازی خیلی زود توسط دیبالا در دقیقه 10 از حریفش پیشی گرفت، این گل تا واسپین لحظات بازی پای برجای بود تا اینکه در دقیقه 43 یووه صاحب ضربه پنالتی شد. این پنالتی را بونوچی به گل تبدیل کرد تا حساب کار 2 بر 0 شود.

View this post on Instagram

A post shared by Juventus (@juventus)

View this post on Instagram

A post shared by Juventus (@juventus)

یک دقیقه بعد اما میزبان به بازی برگشت و یکی از گلهای خورده را توسط مدافع جاپانی اش یوشیدا جبران کرد تا اختلاف به حداقل برسد.

با شروع نیمه دوم باز هم نوبت به یووه رسید که به گل برسد. این بار مانول لوکاتلی در دقیقه 57 گل زد تا حساب کار 3 بر 1 شود.

View this post on Instagram

A post shared by Juventus (@juventus)

در ادامه بازیکنان سمپدوریا یک گل دیگر به یووه توسط کاندورا در دقیقه 83 به میزبان شان زدند و دوباره اختلاف را به یک گل رساندند، اما فشار دقایق پایانی این تیم حاصلی نداشت و در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا یووه به دومین برد فصلش دست پیدا کند و از بحران از دست دادن امتیاز نجات پیدا کند.

مهم ترین اتفاق این بازی مصدومیت دیبالا بود که در دقیقه 22 پس از برخورد خشن با بازیکن حریف مجبور به ترک میدان با چشمانی پر از اشک شد.

رسانه ها گفته اند او احتمالا دیدار تیمش برابر چلسی در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر