20:42 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

طبق گزارش ها، رونالد کومان و لاپورتا هنگام شکست از پرتگال به اسپانیا، در هواپیما هیچ صحبتی با هم نداشتند.

به گزارش اسپوتنیک، دیلی میل به نقل از فوتبال اسپانیا گزارش میدهد که روابط رونالد کومان با لاپورتا به دنبال شکست سنگین این تیم برابر بنفیکا در لیگ قهرمانان به شدت سرد شده است.

طبق گزارش ها، روابط کومان و لاپورتا به اندازه ای سرد شده است که هنگام بازگشت از پرتگال به بارسلون، دو طرف حتی یک کلمه هم با هم صحبت نکردند.

این دو در حالی سکوت کردند که هر دو در ردیف اول هواپیما و در کنار دستیار کومان، آلفرد شرودر نشسته بودند. پس از بازگشت تیم به بارسلون، رئیس و هیئت مدیره بارسا تا ساعت 4 صبح برای جانشینی او جلسه داشتند و گزینه های روز میزشان را ارزیابی کردند.

​با وجودی که تا کنون هیچ گزینه ای به صورت 100 درصد نهایی نشده است، منابع نزدیک به بارسلونا از ژاوی، مارتینز، گالاردو و پیرلو به عنوان جانشینان کومان یاد میکنند.

View this post on Instagram

A post shared by Diario SPORT (@diariosport)

در حال حاضر بسیاری از رسانه ها اخراج و شاید هم استعفای کومان را قطعی میدانند، زیرا این مرد هلندی دیگر اعتمادش را در نیوکمپ از دست داده است. رسانه های اسپانیایی پس از شکست تلخ در مقابل بنفیکا که بسیاری آن را "فاجعه" نامیدند، انتقادات زیادی به عملکرد بارسا و کومان وارد کردند.

در همین سایت فوتبال اسپانیا میگوید، لاپورتا تصمیمش را برای اخراج کومان از بارسا گرفته و این تصمیم پس از وقفه بازی های ملی اجرایی خواهد شد.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر