11:47 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال رئال مادرید در زمین اسپانیول شکست خورد.

به گزارش اسپوتنیک، در ادامه هفته هشتم رقابت های لالیگا، اسپانیول در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان رئال مادرید بود که این مسابقه با برتری 2 بر 1 تیم کاتالانی به پایان رسید.

در این جدال ابتدا اسپانیول میزبان در دقیقه 17 توسط رائول د توماس به گل اول رسید و با حفظ همین تک گل پیروز نیمه اول هم شد.

​با شروع نیمه دوم و در حالی که رئال فشار را برای بازگشت به بازی زیاد کرده بود، باز هم اسپانیول به گل رسید. این بار در دقیقه 60 سفید و آبی پوشان اسپانیول توسط الکس ویدال به گل دوم هم رسیدند تا خیال نماینده کاتالان از کسب سه امتیاز این مسابقه راحت شود.

View this post on Instagram

A post shared by LaLiga (@laliga)

در ادامه فشار رئال مادرید برای جبران گل های خورده زیاد شد، تا اینکه ستاره رئال، یعنی کریم بنزما موفق شد در دقیقه 71 روی یک حرکت زیبا یکی از گل های خورده را جبران کند.

بعد از گل رئال تلاش زیادی برای زدن گل مساوی روی دروازه اسپانیول کرد، اما هر چه زد به در بسته خود و در نهایت هم بازی با برتری 2 بر 1 اسپانیول به پایان رسید.

​این نخستین شکست فصل تیم آنچلوتی بود که بعد از توقف هفته گذشته برابر ویارئال و همچنین شکست در مقابل شریف در لیگ قهرمانان به دست آمد.

رئال با وجود این شکست کماکان با 17 امتیاز صدرنشین لیگ است، البته در صورتی که رئال سوسیداد در مسابقه بعدی موفق به شکست ختافه نشود.

View this post on Instagram

A post shared by LaLiga (@laliga)

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر