21:32 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آرجنتینی پاریسن جرمن از بازیکنانش بالاترین سطح آمادگی را تقاضا کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرجنتینی پاریسن جرمن در مصاحبه با Movistar به ستارگان نام‌دار تیمش چون لیونل مسی، نیمار و سرخیو راموس هشدار داد و از لزوم بازگشت آن ها به اوج صحبت کرد.

وی گفت:

"حقیقت این است سرخیو راموس در حال حاضر متفاوت از آن بازیکنی است که در سال 2014 بود. در مورد مسی و نیمار هم چنین قضیه ای صادق است. این فوتبالیست ها، قهرمانان بزرگی هستند اما باید با حقیقت روبرو شوند. همه ما، این بازیکنان را در اوج فوتبالی شان در ذهن داریم اما الان باید به همان سطح برسند. اگر آن ها بتوانند به فرم عالی گذشته شان برسند، البته که می توانیم هر جامی را فتح کنیم. آن ها باید مبارزه برای رسیدن به بهترین سطح شان را آغاز کنند. ارکستر تیمی ما باید منظم باشد.

​سرمربی پی‌اس‌جی درباره حواشی ایجاد شده پیرامون کیلیان امباپه و در اختیار داشتن لیونل مسی افزود:

"درباره امباپه، موضع باشگاه همیشه مشخص بوده است. ایده پاریسن جرمن تداوم همکاری با امباپه بوده است و او نیز آرام است. ام باپه یک حرفه ای فوق العاده است که به شرایط قراردادی اش احترام گذاشته است.  کیلیان پسری جوان و باهوش اما در عین حال بالغ است. ام باپه فوتبالیستی فوق العاده و قهرمان جهان است که حال و آینده به او تعلق دارد.
سرمربی پس اس جی در خصوص ستار تیمش مسی نیز گفت:
مسی یک چهره جهانی و احتمالا بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. داشتن لئو، هدیه ای از طرف خدا بود چون هیچ کس، حتی خودش هم انتظار نداشت دوران او در بارسلونا این طور تمام شود. لئوناردو و آقای الخلیفی در جذب مسی فوق العاده کار کردند. حضور مسی انتظارات را از ما بسیار بالا برده است اما با این حال تواضع خودش را خیلی دوست دارم."
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر