07:34 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم سابق بارسلونا با حضور در یک برنامه مجازی یک بار دیگر از نحوه جدایی تلخش از بارسا گفت.

به گزارش اسپوتنیک، لوئیز سوارز در مصاحبه ای با جرارد رومرو که یکی از یوتوبر های سرشناس اسپانیا است گفت: "تماسی که کومان به من گفت که در برنامه هایش نبودم، 40 ثانیه طول کشید.

لوئیز سوارز فاش کرد:

او ابتدا به من گفت که در برنامه هایش نیستم، و سپس به من گفت که اگر قراردادم فسخ نشود، قرار است مقابل ویارئال بازی کنم. او شخصیتی نداشت که به من واضح بگوید که خودش من را نمیخواهد یا باشگاه دیگر خواهان من نیست. در کل این روش خوبی برای کنار گذاشتن یک اسطوره نبود. من روزهای بسیار سختی را سپردی کردم، زیرا چیزهای زیادی به باشگاه داده بودم.

سوارز همچنین در این گفتگو گفت که مسی یکی از بهترین دوستانش در بارسا بود و پس از این حاشیه ها اولین کسی بود که به او تماس گرفت.

مهاجم اروگوئه ای همچنین در خصوص گاوی ستاره جوان بارسا نیز صحبت کرد و گفت:

"او جوان است و چیزهای زیادی برای یاد گرفتن دارد، اما باید به او به خاطر کاری که انجام می دهد، تبریک گفت. بعد از بازی من پیراهن او را از او درخواست کردم.

لوئیز سوارز در خصوص بازگشت آنتوان گریزمن به اتلتیکو نیز صحبت کرد.

سوارز اظهار داشت: "من انتظار نداشتم گریزمان به اتلتیکو برگردد، اما من مشتاق بودم که او برگردد. قبل از بازی ویارئال ما در مورد آن صحبت کردیم و همه ما فکر می کردیم که باشگاه قصد دارد این کار را انجام دهد." "ما با هم کباب خوردیم و رابطه بسیار خوبی داریم. این همان کاری است که همه مردم انجام می دهند."
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر