06:51 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ادواردو کاماوینگا فاش کرد که کریم بنزما به او کمک کرد تا با شرایط جدیدش در رئال مادرید سازگار شود.

به گزارش اسپوتنیک، این بازیکن 18 ساله فرانسوی که در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات تابستانی از رن به رئال پیوست، میگوید پس از پیوستن به این تیم بازیکنان رئال از او به خوبی استقبال کرده اند، اما در عین حال رابطه اش با هم وطنش کریم بنزما نزدیک تر است.

ادواردو کاماوینگا که هم اکنون در اختیار تیم ملی زیر 21 ساله فرانسه قرار دارد، قبل از دیدار با اکراین در نشست خبری گفت:

رابطه نزدیکی با بنزما دارم، زیرا او بازیکن متواقع و فروتنی است. کریم به من کمک زیادی کرد تا با محیط جدید رئال سازگار شوم. با وجودی که من اسپانیایی حرف نمیزنم، اما آنها با من رابطه خوبی دارند، حتی مودریچ و بنزما برای من اسم گذاشتند. (می خندد)
ستاره جوان رئال مادرید گفت: بنزما تنها کسی در رئال است که من میتوانم با او فرانسوی صحبت کنم. من بیشتر وقت ها در میز کنار او میشینم. بنزما گفت، اگر به چیزی نیاز دارم، به او بگویم.

کاماوینگا در ادامه از تفاوت اصلی بین لالیگا و لیگ 1 گفت و تاکید کرد که هدف وی این است که بار دیگر به تیم بزرگسال فرانسه دعوت شود.

کاماوینگا افزود:

با وجودی که لالیگا از لحاظ فیزیکی نسبت به لیگ فرانسه کمتر است، اما من عاشق این لیگ هستم. جایگاه من در تیم زیر 21 فرانسه خوب است، اما هدفم این است که با درخشش در رئال بتوانم به تیم بزرگسالان فرانسه دعوت شوم.
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر