17:46 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عادل رامی مدافع تروآ مدعی است که دفاع کرد مقابل لیونل مسی نسبت به گذشته راحت تر شده است.

به گزارش اسپوتنیک، مسی با 675 گل در 778 بازی و کسب 35 جام فوق العاده در طی 21 سال، در تابستان امسال بارسا را ترک کرد و به پاریسن جرمن پیوست. با این حال اما اسطوره بارسلونا در طی 5 بازی برای تیم جدیدش، فقط یک بار برای تیمش گلزنی کرده، آنهم در لیگ قهرمانان و در مسابقه حساس برابر سیتی.

عادل رامی مدافع سابق تیم های والنسیا و سویا که سابقه رویارویی با مسی در لالیگا را دارد، معتقد است مسی به اندازه گذشته دیگر برای مدافعین تهدید نیست.

رامی که در طی 12 بار تقابل با مسی هرگز با تیمش موفق به پیروزی مقابل مسی نشده است، قرار است به زودی در رقابت های لیگ فرانسه با تراو به مصاف مسی با پیراهن پی اس جی برود.

​ رامی به وب سایت رسمی لیگ 1 گفته است:

"بله، من هرگزر مقابل مسی برنده نشدم، یا باختیم یا هم مساوی کردیم، ولی چهار یا پنج پیراهن او را گرفتم." او خیلی قوی بود، در آن زمان همیشه پشت سر من در آفساید بود، ولی ناگهان به عقب برمیگشت و همه چیز را بهم میریخت.
وی گفت: حالا او بیشتر پاسور است و همین موضوع کار مدافعین را برای دفع او راحت تر میکند. "من فکر نمی کنم او بتواند حرکتهای اسلالوم خود را که در گذشته انجام میداد را حالا هم تکرار کند."

با این حال رامی در ادامه این مصاحبه به توصیف از امباپه ستاره دیگر پی اس جی پرداخت و او را شایسته دریافت توپ طلا دانست.

رامی گفت:

"من یکی از طرفداران بزرگ کیلیان امباپه هستم و عمیقاً امیدوارم او توپ طلا را دریافت کند. خوشحالم که او در پی اس جی ماندگار شد، زیرا مسی قرار است خیلی چیزها به او بدهد." صادقانه بگویم ، اگر امباپه نقش خود را بفهمد و خودش را پیدا کند، پی اس جی به حریفانش ضربه های زیادی میزند. "

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر