22:08 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وینگر برزیلی بارسا دوباره گزینه خرید نیوکاسل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، خرید نیوکاسل توسط صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان شایعات زیادی را در خصوص تشکیل یک تیم قدرتمند ایجاد کرده است.

مالکان جدید نیوکاسل امیدوارند در بازار زمستانی جنوری، با جذب چند ستاره جدید، تغییرات زیادی در تیم ایجاد کنند که یکی از آنها فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی بارسلون است.

Philippe Coutinho is already attracting interest from Newcastle United's new Saudi owners, who prepare a multi-million dollar investment after takeover 👀

​البته کوتینیو در تابستان گذشته نیز زمانی که زمزمه های خرید باشگاه توسط خانواده شاهی عربستان مطرح شد، کاندید نیوکاسل بود، اما به دلیل اینکه هیچ یز قعطی نشده بود، مذاکرات به بن بست خورد.

حالا گزارش ها حاکی از آن است که مالکان جدید نیوکاسل برای خرید وینگر برزیلی بارسا وارد عمل خواهند شد. بارسلونا برای فروش این بازیکنش 50 میلیون یور می خواهد و این رقمی است که نیوکاسل می تواند به راحتی به آن برسد.

یکی دیگر از گزینه های نیوکاسل، کیلور ناواس دروازه بان پی اس جی است که گفته میشود پس از آمدن دوناروما به پاریس از نیمکت نشینی راضی نیست و به فکر جدایی است. ناواس پس از آمدن کورتوآ به رئال از این تیم جدا شد و حالا نیز بعید نیست با آمدن دوناروما که ظاهرا گلر فیکس و اول پاریسی ها شده است، ای دروازه بان کاستاریکایی به فکر جدایی از جمع پاریسی ها باشد.
دیگر گزینه پروژه جدید نیوکاسل، گرت بیل ستاره همیشه مصدوم رئال مادرید است. البته نام بیل در تابستان پیش هم به نیوکاسل پیوند خورده بود، ولی به نظر میرسد این علاقه حالا جدی تر باشد.
رئال مادرید نیز بدش نمیاید، سرانجام از شر این بازیکن همیشه مصدوم رهایی یابد.
View this post on Instagram

A post shared by Gareth Bale (@garethbale11)

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر