11:26 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

معاون باشگاه بارسلونا میگوید، رونالد کومان به کارش در این تیم بعنوان مربی ادامه خواهد داد و بارسا نیز به نتایج خوب خواهد رسید.

به گزارش اسپوتنیک، رافا یوست معاون باشگاه ورزشی بارسلونا در گفتگوی اختصاصی با موندودیپورتیوو میگوید، رابطه کومان با لاپورتا بهتر شده است و باشگاه هیچ وقت به فکر اخراج او نبوده است.

معاون بارسلونا در خصوص کومان گفت:

کومان شخص بزرگی است، هر چند گاهی اوقات حرف هایی میزنید که ما اصلا خوش مان نمی آید. او بارها به ما گفته که به دلیل نبود وینگر نمینواند با سیستم 4-3-3 بازی کند. مردم و طرفداران ما به خوبی میدانند که ما در مقطع بسیار سختی هستیم. ما به کسانی نیاز داریم که به ما کمک کند تا بتوانیم به روزهای خوبی برگردیم. ما تیم جوانی داریم که من ایمان دارم که رفته رفته نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

آیا این پیام مدیریت به بازیکنان هم می رسد؟

بله، ما یک خانواده هستیم و پیام باید به همه برسد. مربی، ماساژور، فیزیوتراپ و بازیکنان. ما با کاپیتان های تیم نیز صحبت کردیم و به آنها گفته ایم نه تنها به کومان اعتقاد داریم، بلکه لاپورتا می خواهد این پروژه جدید را عمیق تر کند.

اخراج کومان چه زمانی رخ میدهد؟

ما حتی بعد از شکست مقابل بنفیکا هم به اخراج کومان فکر نکردیم، آنچه ما می خواستیم این بود که به او اعتماد کنیم. من فکر می کنم که ما به نتایج خوبی می رسیم. اگر من به بازی والنسیا، دینامو و مادرید فکر کنم، به نتیجه ای نمیرسیم. باید موج منفی را از تیم دور کنیم و فضای تیم را برای کومان و کل تیم طوری جلوه دهیم که میتوانیم موفق شویم. اگر همه ما معتقد باشیم که همه چیز خوب میشود، همه چیز تغییر میکند. لاپورتا هم به کومان اعتماد دارد و میخواهد او به کارش ادامه دهد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر