22:09 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیز فن خال سرمربی تیم ملی فوتبال هلند با توجه به روزهای سخت بارسا، از رونالد کومان حمایت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسا در فصل جدید لالیگا و لیگ قهرمانان، آنقدر نا امید کننده نتیجه گرفته است که هیچ کسی روی این تیم برای قهرمانی حسابی نمیکند.

شکست ها و تساوی های متوالی در لالیگا و قبولی دو شکست سنگین برابر بایرن مونیخ و بنفیکا در لیگ قهرمانان که نشان میدهد، این تیم هیچ ثباتی در این فصل ندارد.

با تمام اینها، مدیریت بارسا از عملکرد سرمربی هلندی تیم حمایت کرده و در چندین مقطع و با وجود نتایج ضعیف، تاکید کرده است که قصد اخراج رونالد کومان را ندارد.

​لوئیز فن خال سرمربی تیم ملی هلند نیز به وضعیت بارسا واکنش نشان داد و از هم وطنش رونالد کومان که روزهای سختی را در این تیم سپری میکند، حمایت کرده است.

سرمربی تیم ملی هلند که دقایقی پیش در نشست خبری قبل از دیدار با جبل الطارق در انتخابی جام جهانی حضور پیدا کرد، گفت:

تاریخ در حال تکرار شدن است، در بارسا هر وقت شرایط بد باشد، مدیریت خارجی ها را مقصر می داند و شما را مورد انتقاد قرار میدهد. اینها اتفاقات در بارسا معمول است.

وی گفت:

"وقتی همه چیز خوب پیش می رود و بازیکنان خوبی مثل فرانکی دی یونگ به تیم کمک میکنند، هیچ نگرانی وجود ندارد، اما وقتی اوضاع بد پیش می رود، مردم بارسلونا همیشه به خارجی ها نگاه می کنند و تمامی نگاه ها به سمت مربی است.
فن خال که در دو مقطع در سالهای 1997 تا 2000 و 2002 تا 2005 سابقه مربیگری در بارسا دارد، خطاب به هم وطنش رونالد کومان گفت:
"من به او توصیه می کنم که این چیزها توجه زیادی نکند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر