10:13 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایجنت سرشناس ایتالیایی با اطیمنان میگوید، ارلینگ هالند راهی رئال مادرید خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید یک بار دیگر بعنوان مقصد احتمالی و البته قطعی ستاره دورتمند

آنطور که از قراین پیداست، در تابستان آینده باید منتظر یک بازار فوق العاده گرم برای به خدمت گرفتن ستاره نروژی دورتمند بود.

زیرا درخشش بی نقض و بی چون و چرای این ستاره 21 ساله باعث شده تا دندان بسیاری از تیم های صاحب نام اروپا برای جذب او تیز شود.

یکی از این تیم ها رئال مادرید است که میخواهد هالند را در کنار کیلیان امباپه به زوج مخوف خط حمله این تیم اضافه کند.

​به نظر میرسد کار رئال چندان آسان هم نیست، زیرا پی اس جی که خرید ستاره های گران قیمت برایش کاری ندارد، میتواند بزرگ ترین رقیب کهکشانی ها باشد.

این تلاش ها در حالی صورت خواهد گرفت که رقم فسخ قرارداد هالند در تابستان 2022 با 75 میلیون یورو فعال خواهد شد و این رقم برای تیم هایی مثل رئال و پی اس جی به نظر میرسد چندان بالا نباشد.

فقط میماند موضوع حقوق و امتیازات دیگر برای این ستاره که میتواند باعث رقابت شدید برای به خدمت گرفتن او شود.

در همین حال مدیر برنامه های معروف ایتالیایی، جیووانی برانکی در گفتگو با رسانه های ایتالیا میگوید از پیوستن قطعی او به رئال مادرید گفت.

​وقتی از او پرسیده شد، هالند به رئال میرود یا پی اس چی، وی گفت:

هالند در پی اس جی یا رئال؟ معتقدم او به رئال خواهد رفت. بعید می دانم تیمی از ایتالیا توان جذب هالند را داشته باشد. ایتالیایی ها نمی توانند بیشتر از 50 یا 60 میلیون یورو هزینه کنند. شاید بتوانند سه خرید 20 میلیونی داشته باشند چون اوضاع اقتصادی شان خوب نیست.

وی تاکید کرد: تابستان 2022 دورتموند تسلیم می شود و اجازه جدایی هالند را صادر خواهد کرد. رئال هم بیشتری شانس را خواهد داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر