16:20 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارکوس راشفورد ستاره منچستریونایتد فاش کرد که او یازده ماه با درد شانه بازی کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، ستاره منچستریوتایتد که به دلیل عملیات شانه اش دوران نقاهت اش را سپری میکند و از میادین دور است، در گفتگو با BBC با از دوران سخت مصدومیت و وضعیت کنونی اش برای بازگشت به میادین گفته است.

این بازیکن 23 ساله که در سپتمبر سال گذشته از ناحیه شانه آسیب دیده بود، پس از انجام 64 بازی برای منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس، سرانجام پس از 11 ماه تحمل درد، در ماه آگست تحت عمل جراحی قرار گرفت.

راشفورد که در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد تاکید کرد که بعد از عمل جراحی، وضعیت جسمی و روحی اش رو به بهبودی است.

​او در برنامه صبحگاهی رادیو بی بی سی گفت:

"شرایط خوبی بعد از عملیات پیدا کرده ام و احساس میکنم روز به روز بهترم میشوم، هر چند هنوز مصدومیتم تمام نشده، ولی باید مراقب باشم. اما از نظر جسمی و روحی در شرایط بهتری هستم."

وی گفت:

"سال گذشته برای من فصل بسیار طولانی بود، من در آخر ماه سپتمبر سال گذشته مصدوم شدم و رفته رفته اوضاع ام بد تر شد، تقریبا 11 ماه با درد به میدان رفتم، اما اکنون کاملاً از این درد نجات پیدا کردم.

با این حال راشفورد روز چهارشنبه به میادین برگشت و در بازی دوستانه مقابل بلکبرن که پشت درهای بسته انجام شد نیز برای یونایتد که 3 بر صفر پیروز شد، بازی کرد.

طبق گزارش ها، او اکنون می تواند شنبه برای یونایتد در دیدار حساس مقابل لسترسیتی به میدان برود.

شیاطین سرخ با گذشت هفت بازی از فصل جدید لیگ برتر در رده چهارم هستند و تا کنون از کورس قهرمانی دور نشدند، اما شکست شکست یک بر صفر برابر اورتون در بازی آخر این تیم، فشارها را روی اوله گونار سولسشر بیشتر کرده است.

اوله حالا امیداور است با بازگشت راشفورد تیمش در فاز هجومی قدرت بیشتری پیدا کند.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر