02:23 22 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ارلینگ هالند پر مشتری ترین بازیکن در پنجره های آتی نقل و انتقالات است.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ هالند ستاره نارویایی دورتموند به شدت مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار دارد به طوری که به نظر می رسد او در تابستان آینده بورسیا دورتموند را ترک کند و راهی یک تیم بزرگ شود تا بتواند مسیر خود را در آنجا ادامه دهد و تبدیل به یک فوق ستاره شود و بزرگترین افتخارات دنیای فوتبال را فتح کند.

از تیم های زیادی پیرامون ارلینگ هالند نام برده شده است. پاریسن جرمن، رئال مادرید و منچسترسیتی سه تا از اصلی ترین نام هایی بوده اند که پیرامون هالند مطرح شده اند اما شانس کدام باشگاه از میان این تیم ها برای خرید ستاره نارویایی بالاتر است.

​به گفته روزنامه تایمز بریتانیا، منچسترسیتی قصد دارد در زمستان پیش‌رو، مذاکرات خود با ارلینگ هالند را استارت بزند و در جنوری با او به توافقاتی دست پیدا کند و پس از آن در تابستان آینده انتقال او را نهایی کند و مهاجم نارویایی بدین ترتیب به جمع سیتیزن ها بپیوندد.

طبق ادعای این منبع، منچسترسیتی شانس بالاتری نسبت به رئال مادرید و پی اس جی برای خرید هالند دارد چرا که رئال مادرید به دنبال امباپه است و اولویت اول مادریدی ها جذب امباپه است و پی اس جی هم ستارگانی مثل مسی و نیمار را دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر