00:00 01 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در حالیکه فنرباغچه برای جذب برونو فرناندز ابراز علاقه کرده، اما این بازیکن می خواهد به منچستریونایتد برود.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه فنرباغچه ترکیه می خواهد برونوفرناندز را به خدمت بگیرد اما خبرهایی نشر شده که فرناندز می خواهد، در پنجره نقل و انتقالات جنوری به یونایتد بپیوندد اما دو باشگاه هنوز درمورد هزینه آن توافق ندارند.

اسپورتینگ برای این ستاره 25 ساله پرتگالی، 50 میلیون پوند می خواهد که با افزودنیها این رقم به 65 میلیون پوند خواهد رسید.

یونایتد علاقه مند شده بود با هر بازیکن دروازه بان ژوئل پریرا، آنخل گومز یا مدافع روخو که به پایتخت پرتگال می رود، معامله نقدی داشته باشد.

اسپورتنیک اما به جفت سابق علاقه ای ندارد در حالی که اعتقاد بر این است که دستمزد روخو خیلی زیاد است.

به گزارش "سان" اکنون فنرباغچه آماده است تا خرید روخو را به تعویق بیندازد و غول ترکی قرار است با 80.000 پوند، مدافع آرژانتینی را با دستمزد مورد نظر خود مطابقت دهد.

اگرچه به نظر می رسد که اسپورتینگ برای برآورده شدن مطالبات حقوق روخو آماده نبود، اما مدافع خواهان پیوستن به فنرباغچه بود.

یکی از گزینه های یونایتد این است که با این وجود آندریاس پریرا هافبک میانی را به خدمت بگیرد.

طبق گزارش روزنامه پرتگالی "ابولا ویا اسپورت ویتنس" باشگاه اسپورتینگ علاقه دارد که این بازیکن 24 ساله برزیلی را به عنوان جایگزینی بالقوه برای فرناندز در نظر بگیرد.

در این بین در حالی که اسکات مک تومنای و پوگبا در حال حاضر مصدوم است، پریرا زمان زیادی را برای بازی می گیرد و مشخص نیست که آیا یونایتد با رفتن اش موافقت خواهد کرد یا خیر.

فرناندز فصل گذشته برای اسپورتینگ 31 گل به ثمر رساند و 15 بار از 25 بازی برای اسپورتینگ در این فصل را به میدان رفته، از جمله دو بازی او در پیروزی آخر هفته مقابل ویتوریا ستوبال بوده است.

اد وودوارد نایب رئیس اجرایی یونایتد، جمعه با فردریکو وارانداس رئیس اسپورتینگ در دفاتر باشگاه مایفایر در لندن گفتگو کرد و مذاکرات همچنان ادامه دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر