18:36 21 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

قرار است یوفا در روز سه‌شنبه تصمیم نهایی خود در مورد یورو 2020 به 2021 را اعلام نماید.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از اکیپ انتظار می‌رود اتحادیه فوتبال اروپا پس از جلسه 17 مارچ، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را به حالت تعلیق درآورد همچنان یورو 2020 را به مدت یک سال به تعویق بیندازد.

© Sputnik / Алексей Даничев

امروز اعلام شد که یوفا در حال برگزاری نشست از طریق کنفرانس ویدئویی با نمایندگان 55 انجمن عضو، هیئت مدیره انجمن باشگاه‌های اروپا، لیگ‌های اروپایی و FIFPro برای بحث در مورد "پاسخ فوتبال اروپا به شیوع کرونا است.

نشریه اکیپ فرانسه مدعی شد که یک تصمیم قبلاً اتخاذ شده زیرا انتظار می‌رود این اتحادیه تصمیمش برای تبدیل یورو 2020 به یورو 2021 را مشخص سازد. این مسابقات قرار است در تاریخ 12 جولای در رُمِ ایتالیا و نیز ترکیه آغاز شود اما برای فصول مختلف داخلی تقریباً غیرممکن است که در آن زمان با همه تعویق‌ها به پایان برسند.

در این مرحله اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد که یورو 2020 باید به تعویق بیفتد و با توجه به اینکه این یک تور مسافرتی مستقر در چندین کشور مختلف در سراسر اروپا است، عاقلانه است که آن را تا تابستان آینده موکول کنید.

با این حال وقتی صحبت از لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا می‌شود، یوفا اجازه می‌دهد تا بازی‌های این عصر پیش برود.

با توجه به گزارش اسکای اسپورت انگلستان، یوفا پیشنهاد می‌کند تا در وقت های دیگر، پیوندهای دو پا باقیمانده را در مسابقات یک طرفه تغییر دهد که می‌تواند در چمن بدون هوادار انجام شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر