13:21 06 اپریل 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به دلیل گسترش ویروس کرونا در جهان ممکن است فصل نقل و انتقالات جدید طولانی‌تر از همیشه باشد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه انگلیسی «تلگراف»، شیوع کرونا باعث شده تا قراردادهای تجاری بسیاری از باشگاه‌ها لغو شود و مدیران به دنبال منابع مالی جدیدی باشند و حتی در فصل نقل و انتقالات مجبور باشند از بودجه‌های پیشین خود استفاده کنند. به همین دلیل تمدید فصل نقل و انتقالات تا چند ماه، می‌تواند کمک حال مدیران باشد.

در همین حال فیفا در نظر دارد فصل نقل و انتقالات تابستانی را برای مدت بیشتری تمدید کند. به این ترتیب، تیم‌ها می‌توانند از ماه جولای تا آخر جنوری سال آینده به خرید و فروش بازیکنان بپردازند. این رویکرد و پیشنهاد در حال حاضر در فاز اولیه بررسی قرار دارد و اولویت فیفا بررسی آن نیست اما مدیران ارشد از طولانی‌تر کردن فصل نقل و انتقالات تابستانی حمایت کرده‌اند تا دوباره پول در مارکت بازیکنان به جریان بیفتد.

 به دلیل شیوع کرونا بسیاری از مسابقت فوتبال به حالت تعلیق درآمده و حتی صنایع مربوط به فوتبال هم دچار خسارت شده‌اند. از همه مهم‌تر برنامه‌‌ فصل آینده فوتبال هم دچار مشکل شده و کسی نمی‌داند چه زمان این ویروس شرش را از سر مردم کم خواهد کرد. حتی اگر تا 1 ماه آینده هم همه‌چیز به روال عادی برگردد اما برنامه فصل بعد دچار تغییر خواهد شد.

 

مرتبط:

برنامه نقل و انتقالات تابستانی بارسا زیر سایه کرونا
تغییرات فیفا روی بازار نقل و انتقالات بخاطر کرونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر