14:40 06 اپریل 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستریونایتد در حال بررسی وضعیت آنتوان گریزمن است تا با او قرارداد امضا کند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه اسپانیایی «موندودپورتیوو»، آنتوان گریزمن که به تازگی و در فصل نقل و انتقالات تابستانی به بارسلونا پیوسته است نتوانسته خود را در این باشگاه نشان دهد و به همین دلیل شایعات زیادی مبنی بر جدایی‌اش از این باشگاه اسپانیایی شنیده می‌شود. خود باشگاه بارسلونا نیز درصدد است تا لوتارو مارتینز را آبی و اناری‌پوش کند و به همین دلیل جایگاه گریزمان در خطر است.

در همین حال، مدیران بارسلونا روی بازیکن 29 ساله‌شان 90 میلیون پوند قیمت گذاشته‌اند. حال خبر رسیده مدیران شیاطین سرخ می‌خواهند گریزمن را استخدام کنند و برای افزایش اعتماد به نفس این بازیکن فرانسوی به او شماره 7 را پیشنهاد دهند که تا چندی پیش بر تن الکسیس سانچز بود. پیش از این و در سال 2017 هم زمزمه‌های پیوستن آنتوان گریزمان به منچستر به گوش می‌رسید اما در نهایت مدیران دو باشگاه منچستر یونایتد و اتلتیکو مادرید به توافق نرسیدند تا گریزمان دو سال بعد پیراهن بارسا را بر تن کند.

گریزمن در 26 بازی خود برای بارسلونا تا امروز 8 گل به ثمر رسانده اما از ابتدای فصل درگیر حواشی چون رابطه نه‌چندان صمیمانه با مسی و تغییر پستش بوده است.

مرتبط:

بارسلونا با 100 میلیون یورو گریزمن را می‌فروشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر