01:29 13 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اتحادیه فوتبال انگلیس می‌خواهد تمام بازیکنان لیگ جزیره را در هتل‌هایی مشخص قرنطینه کند تا بتواند ادامه مسابقات را برگزار کند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از «ایندیپندنت»، مسوولان اتحادیه انگلیس در نظر دارند که علی رغم وجود ویروس کرونا بتوانند فصل جاری را به اتمام برسانند . آنها تصمیم دارند ادامه بازی‌های لیگ جزیره را به صورت متمرکز و به سبک تورنومنت جام جهانی در کمپ هایی در شهرهای میدلند و لندن و در ماه جون و جولای برگزار کنن تا تکلیف فصل 2019 - 2020 مشخص گردد.

در همین حال، اتحادیه فوتبال انگلیس قصد دارد تمام بازیکنان لیگ را در هتل‌هایی مشخص برای مدت یک ماه قرنطینه کند تا بتواند ادامه مسابقات را برگزار کند. این پیشنهاد فدراسیون به این خاطر است تا تمام بازیکنان به مدت یک ماه تحت کنترل باشند و بعد از این دوره قرنطینه در صورت عدم وجود مشکل و ابتلا به کرونا، بازی ها را پشت درهای بسته برگزار کنند.

با مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای مایکل آرتتا سرمربی اسپانیای آرسنال و هادسون اودوی ملی پوش باشگاه چلسی مسابقات لیگ جزیره تا اطلاع بعدی تعطیل شد و اتحادیه فوتبال انگلیس با وجود شیوع ویروس کرونا در این کشور به نظر می‌رسد با چالش بزرگی برای از سرگیری این رقابت‌ها روبه‌رو باشد.

 

مرتبط:

لیگ برتر در 6 هفته تمام میشود
لیگ برتر تا 30 اپریل آغاز نمی‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر